Odzież do jazdy konnej

Odzież do jazdy konnej

Strój do jazdy konnej jest nieodłącznym elementem jeździectwa. Powinien być przede wszystkim wygodny i niekrępujący ruchów, wysokiej jakości. Także jego wygląd jest istotny - dobra prezentacja na wybiegu i konkursach dodają charakteru. Odzież konną można dostać w sklepach stacjonarnych, jednak oferują ją również sklepy jeździeckie online.

Bryczesy

Jedną z najbardziej charakterystycznych części odzieży na konie są spodnie bryczesy. Te jeździeckie legginsy występują w wersji z pełnym lejem, lejem silikonowym, w opcji letniej bądź na zimę. Można dopasować je także do swojego własnego gustu - są bryczesy czarne, białe, beżowe i w wielu innych kolorach. Dobrze dobrane bryczesy do jazdy konnej to podstawa na treningach.

Kurtki i kamizelki jeździeckie

Na chłodniejsze dni niezbędnym elementem ubioru będą kamizelki bądź kurtki jeździeckie. Mimo, iż nie różnią się zbytnio od tych, które znamy na co dzień, muszą być odpowiednio skrojone, aby nie krępować ruchów. Materiał musi być wytrzymały oraz mieć właściwości izotermiczne, żeby zapewnić ciepło nawet w środku zimy. Jednocześnie, nasza odzież na konie ma swój niepowtarzalny wygląd, co zapewnia jeźdźcowi oryginalność i komfort w jednym.

Bluzki i bluzy jeździeckie

Kolejną, niemniej ważną częścią ubioru jeźdźca są koszulki, bluzki i bluzy jeździeckie. Stworzone ze specjalnych, funkcyjnych materiałów t-shirty idealnie sprawdzą się letnią porą, ale też i gdy zrobi się nieco chłodniej jesienią, np. pod kurtkę. Nasze bluzy jeździeckie występują w kilku wariantach gramatury - można kupić zarówno cienką wersję letnią, jak i grubszą opcję zimową. Oprócz spełniania swojej roli w stajni, nadadzą się również na co dzień.

Akcesoria jeździeckie

Nasz sklep jeździecki to nie tylko ubrania do jazdy konnej. Posiadamy również duży wybór wyposażenia jeździeckiego oraz akcesoria dla koni. W ofercie znajdują się m.in. czapraki, nauszniki i derki. Do wygodnego transportowania wszystkich tych artykułów, przyda się też torba na akcesoria jeździeckie.

Inne internetowe sklepy jeździeckie zazwyczaj nie przywiązują aż tak dużej wagi do jakości i designu swojej odzieży konnej. Nasza marka to piękny wygląd, wygoda, komfort podczas jazdy oraz przynależność do grona True Riders - jeźdźców z pasją i miłością do koni.

odzież konna


Odzież do jazdy konnej

⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 346

Tagi: internetowe sklepy jeździeckie, sklepy jeździeckie Wrocław, sklepy jeździeckie Warszawa

agencja SEO WM {* *}