WYMIANA I ZWROTY

Zwroty i wymiana

Rozmiar nie pasuje? W True Rider to nie problem! :)

Możesz zwrócić lub wymienić zakupione ubrania do 14 dni od ich otrzymania!

Szybki przepis jak to zrobić?

1. Daj nam znać na orders@truerider.eu

2. Wypełnij i wydrukuj formularz do zwrotu -znajdziesz go tutaj

Jeśli chcesz wymienić ubranie na inne wypełnij FORMULARZ WYMIANY

3. Najlepiej zapakuj wszystko bezpiecznie wraz z paragonem / fakturą i wyślij do nas :

Adres do zwrotów

True Rider

ul. Miętowa 8

72-003 Bezrzecze

-> Pamiętaj, że ubrania muszą być nieuszkodzone i nieubrudzone oraz muszą posiadać wszystkie metki!

  -> Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

  -> Nie pokrywamy kosztu wysyłki zwracanego towaru, ale chętnie wymienimy Ci produkt i wyślemy do Ciebie za darmo! ;)

  -> Wymiany i zwroty rozpatrywane są w ciągu 10 dni roboczych, od momentu otrzymania paczki od Ciebie 


   A tuaj znajdziesz fragment naszego Regulaminu sklepu w którym wszystko dokładnie wytłumaczyliśmy ;)

   Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres magazynu głównego. Towar musi być jednak nieużywany i czysty, z oryginalnie wszytymi metkami, pozbawiony zapachu np. kremów, perfum. Pieniądze odesłane zostaną na podany przez Klienta numer konta w ciągu maksymalnie 14 dni od dnia otrzymania przez True Rider Towaru. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego". Prosimy o ich dodanie i informację zwrotną.

   Sprzedawca niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy zwróci konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia Towaru. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył konsument, chyba, że konsument wyrazi zgodę na inny sposób zwrotu, przy czym sposób ten nie będzie się wiązał dla konsumenta z żadnym kosztem. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Klienta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze rzecz od Klienta.

   Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

   W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Miętowa 8 72-003 Bezrzecze

   Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.

   Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

   Podczas wymiany towaru na inny rozmiar lub model obowiązują takie same zasady jak przy zwrocie towaru. Wzór stosownego oświadczenia do pobrania tutaj

   agencja SEO WM {* *}