Zamówienia indywidualne / Odzież personalizowana klubowa


W True Rider wierzymy, że strój jeździecki powinien jak najlepiej pasować do nas samych. Często to on jest naszą wizytówką. Dlatego wprowadziliśmy możliwość spersonalizowania naszej odzieży i akcesoriów jeździeckich. Tak abyście mogli być rozpoznawani dzięki haftowi Waszego imienia lub jako klub, gdy wszyscy macie koszulki z logo Waszej stajni. Pamiętaj, że możemy haftować Wasze loga, nazwy, imiona i nazwiska oraz flagi narodowe. 

Jesteśmy jednym z nielicznych producentów odzieży jeździeckiej, który łączy wysoką jakoś z personalizowaniem zamówień. Nasza odzież szyta jest w Polsce więc uczestniczymy na każdym etapie produkcji i w każdym momencie możemy dostosować naszą ofertę do Waszych pomysłów, a nawet konkretnych wymiarów ;)

Personalizacja to świetny sposób na dodatkowe wyróżnienie Waszych ubrań, jak również możliwość identyfikowania się z np. Waszym klubem i pokazania się jako cały team!

Jeżeli interesuje Was odzież klubowa, a nawet pojedynczy prezent na specjalną okazję  - zapraszamy do kontaktu z nami ;)

A jeżeli nie jesteście pewni czy personalizacja odzieży to na pewno to czego właśnie potrzebujecie to może nasz wpis na blogu pomoże Wam rozwiać wszelkie wątpliwości. I oczywiście nie bójcie pisać, dzwonić, a nawet odwiedzać nas osobiście ;)

PS. Jeśli chcielibyście zaprojektować swoje własne logo możecie do nas również śmiało pisać - nasz grafik tworzy logotypy dla największych stadnin i zawodników w Polsce ;)

Zamó


Realizujemy zamówienia personalizowanie dla klubów i szkółek jeździeckich, firm jak również dla grup przyjaciół czy rodzin. Personalizacja opiera się na indywidualnym dobraniu:

- modelu odzieży

- koloru i wielkość haftu

- umiejscowienia haftu / logo

- w wypadku wyboru napisów dobór czcionki i koloru haftu / nadruku

Do każdego zamówienia konkretnego produktu można domówić indywidualny haft:

- flagi narodowej

- imiona i nazwiska

- kompletu flagi narodowej + imiona i nazwiska

- duży haft na plecach, np. nazwy klubu

W swojej ofercie posiadamy m.in.:

- koszulki polo

- t-shirty

- bluzy

- kamizelki

- kurtki

- koszulki konkursowe

- czapeczki z daszkiem

- czapraki

agencja SEO WM {* *}