MEDIA O NAS

 
Kamizelka True Rider Tean w Gallopie
Październik 2016
Nasza kamizelka True Rider Team wśród jesiennych propozycji Gallopu! W dziale Shopping nasza kolekcja została pokazana w zestawieniu z największymi światowymi markami... i wcale od nich nie odstaje, wręcz wyróżnia się stylem i detalami <3

 
True Rider Team w letniej sesji zdjęciowej dla Gallopu
Lipiec 2016
True Rider w letniej sesji zdjęciowej dla Gallopu! Nie ma lepszego koloru na lato niż słodki fiolet, który idealnie pasuje w zestawieniu z ciemnymi, ale również i jasnymi kolorami pozostałej części garderoby. My jesteśmy zakochani w tej stylizacji, którą z pewnością podkreśla wakacyjne nastroje ;)

 

1 października 2015
True Rider po raz kolejny gości na łamach znanego czasopismy Gallop Koń & Jeździec. W październikowym wydaniu w dziale Shopping znajdują się najmodniejsze zestawienia i kolory tej jesieni. Nie mogło więc zabraknąć w nim naszego polaru I am True Equestrian ;)

 

29 września 2015

Ogromny sukces! Po niecałym 1,5 roku znaleźliśmy na portalu Forbes.pl i Pierwszy Milion!!! Jesteśmy jedyną   polską końską marką, która została opisana na łamach tego prestiżowego portalu! Z artykułu dowiecie się nieco więcej o nas z biznesowego punktu widzenia ;)

Przeczytaj więcej


 

29 lipca 2015 
Na blogu The Horse Inspiration możecie zobaczyć ciekawą stylówke w nieco innej odsłonie :D Bohaterem wpisu jest nasz T-shirt I am True Equestrian. 
Przeczytaj więcej

1

22 lipca 2015
True Rider w lipcu był niezwykle medialny! Nasz wywiad pojawił się w drugim co do popularności wśród koniarzy portalu, których miesięcznie odwiedza ponad 30 tysięcy unikalnych użytkowników. Tym samym True Rider rozpoczął nowy cykl nowych artykułów na portalu Equista.pl, który przedstawia polskie marki, firmy oraz osoby zajmujące się projektowaniem i produkcją wszelkich artykułów około-hippicznych. Dobre i Polskie to ukłon w kierunku wysokiej jakości, ciekawych idei i produktów wytwarzanych w Polsce. Cieszymy się, że mamy zaszczyt rozpocząć ten cykl!
Przeczytaj więcej


1

20 lipca 2015
Niezależny blog wanthaveit.com napisał o True Rider! Najwyraźniej urzekliśmy autorkę naszą unikatową kolekcją ze 100% bawełny organicznej. Na blogu na co dzień pojawiają się wpisy o takich markach jak Eskandron, Pikeur czy Kinsgland, a tymczasem w dziale Trendy znalazł się wpis w całości poświęcony True Rider! Stajemy do walki z największymi!
Przeczytaj więcej

1

2 marca 2015
Marka True Rider powstała dla prawdziwych miłośników jazdy konnej, ma ich wyróżniać. Firma projektuje, szyje i sprzedaje odzież, a wraz z nią filozofię True Rider. O jej prowadzeniu opowiada jedna z osób, które ją założyły - Natalie Palacz
Przeczytaj więcej
1


1 grudnia 2014
Odzież True Rider coraz częściej jest chętnie pokazywana, jako modny element garderoby każdego koniarza :) Nasz polar Not just a rider brał udział w sesji zdjęciowej do grudniowego wydania miesięcznika Gallop. Znalazł się w samym środku sekcji o końskiej modzie :) Zwróć uwagę, że nasza odzież wygląda równie dobrze do eleganckich, białych spodni, jak i typu "casual". Jest wygodna, ale jak na sportową odzież bardzo elegancka.


6 sierpnia 2014
Projektowanie i sprzedaż odzieży marki True Rider to z jednej strony adrenalina, zabawa, pasja i satysfakcja, z drugiej zaś nieprzespane noce, nerwy, a czasem nawet płacz. Przychodzą też momenty zwątpienia. I wtedy nagle w obcej stajni widzimy naszą klientkę, uśmiechnięta od ucha do ucha w bluzie Rainy Days i pytająca o kolejne kolekcje. To są chwile, w których każde nasze zmęczenie i złość zostaje wynagrodzona. Chcecie wiedzieć jak powstają nasze kolekcje i jak wygląda proces ich produkcji? Wyłącznie dla Horseplanet.pl pokazujemy True Rider zza kulis!
Przeczytaj więcej 

1 lipca 2014
3 miesiące. Tylko tyle potrzebowaliśmy, by zdjęcie naszej pierwszej kolekcji Rainy Days opublikował jeden z największych miesięczników końskich. Nasza kolekcja została doceniona przez Gallop Koń & Jeździec. Nie tylko nasze bluzy zostały pokazane w sekcji o końskiej modzie, ale też zostały wyróżnione jako "Typ Gallopu"!

23 kwietnia 2014
Jazda konna to nie tylko elegancja, prestiż, zawody, nagrody i modna dyscyplina sportu. To także wytrwałość w dążeniu do celu, pasja, poświęcenia i oddanie. Niezależnie od dyscypliny konnej, to też harmonia, partnerstwo i wzajemny szacunek. Czy jest to więc sport dla każdego – w pewnym sensie tak. Czy prawdziwym jeźdźcem może być każdy – absolutnie nie.
Przeczytaj więcej 


agencja SEO WM {* *}