True Rider Blog - sklep jeździecki

Stop nieudanym prezentom!


W sklepie jeździeckim True Rider wiemy, że prezenty bywają nieudane. Czy to ze względu na rozmiar lub kolor. Dlatego razem z naszym True Santa i jego pomocnikami mam akcję „Stop nieudanym prezentom”. Jeżeli masz w planach zakup odzieży jeździeckiej lub sprzętu jeździeckiego, pamiętaj, że zawsze chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Jeżeli zastanawiasz się nad rozmiarem to pomoże Ci nasza tabela wymiarów. Co roku wiele prezentów ląduje w odmętach szafy lub paki, a my chcemy temu zapobiec, tak abyś Ty czuł dumę dając wyjątkowy prezent oraz obdarowywany by wiedział, że jesteś dla niego ważną osobą. Jeśli jednak nadal nie jesteś pewien i nie masz czasu z nami skonsultować swojego prezentu pamiętaj, że możesz oddać lub wymienić sprzęt aż do 18.01.2019! Czyli nie musisz się już martwić o to, że w trakcie urlopu świątecznego musisz zamawiać kuriera?

Aby uniknąć świątecznego zawodu w tym roku, kup prezent w True Rider. Wszystkie zakupione towary* od 05.12.2018 do 22.12.2019 są objęte gwarancją zwrotu lub wymiany aż do 18.01.2019!

Zarówno w przypadku zwrotu, jak i wymiany ponosisz jedynie koszt związane z dostarczeniem do nas zwracanego lub wymienianego towaru.

Akcja dotyczy sklepu internetowego www.truerider.eu oraz sklepu stacjonarnego w Szczecinie

W przypadku zwrotu towaru zakupionego w naszym sklepie konieczne jest okazanie dowodu zakupu w postaci paragonu lub faktury.

*Zwrotu nie podlegają ubrania personalizowane oraz używane.